Breaking News

A jó megjelenés mindenki életéven fontos tényező és ehhez nem elég csak valami divatos ruhát felvenni és a frizuránkat beállítani. A részletek fontosak ugyanis. Ahogyan egy jól megválasztott körömlakk, vagy akár táska, ékszer, smink remek harmóniát tud biztosítani, úgy igaz ez a figyelmet kapott bőrre is.

A kellemesen barna árnyalat hihetetlenül jól tud mutatni. Ennek elérésére alapvetően 2 módszer létezik. Az egyik, a hagyományos napozás, amire sokaknak kevés idejük van, illetve nem megfeleselően ez akár még veszélyes is lehet. Ezzel szemben a kontrolált körülmények közötti szolárium használat már más kérdés, ami sokkal több és gyorsan érezhető előnnyel kecsegtet. Ha szeretnénk közelebbről megismerni ezt a szakterületet, akkor most erre minden esély megvan, ugyanis elérhető recepciós állás tatabányai vezető szolárium stúdiónál. A munka során könnyen kiismerhetjük a mechanizmus minden működését, miközben még pénzt is keresünk. Na de lássuk mik a feltételek és milyen elvárásoknak kell megfelelnünk!

A recepciós pontos feladatai

13 éve Tatabányán vezető pozíciót betöltő szolárium stúdió minden esetben sokat ad az első benyomásra és profizmusra. A recepciós feladata mindenekelőtt a vendégek készséges fogadás, majd pedig a részletek leegyeztetése a későbbi folyamathoz. Ennek megfelelően a bőrtípusnak függvényében való perc ajánlás, amire nagyon figyelni kell, valamint a 80 fajta krém ismerete és értékesítése szintén az új munkatárs feladata lesz. A gépek és az üzlet takarítása ugyanúgy a teendők sorát bővíti. Ha úgy érezzük, hogy mindez nem jelent gondot, akkor érdemes mielőbb jelentkeznünk.